Fiatal vezető program – Tesco kereskedelem

Válj vezetővé a Tesco kereskedelmi csapatában.

Fiatal vezető programunk azoknak szól, akik a kereskedelem területén szeretnének karriert építeni. Tanulj szakembereinktől és válj vezetővé a Tescónál!

A 6 – 12 hónapos periódus alatt lehetőséged nyílik felfedezni az üzlet izgalmas világát, valódi munkatapasztalatot szerezni, és a legjobb vezetőinktől tanulni. Ezután a boltvezető vagy logisztikai csapatvezető pozíció már csak egy lépés.

A programról

  • A képzés 6-12 hónapja alatt lehetőséged nyílik felfedezni az üzleti világ izgalmát, tapasztalatokat gyűjteni és tanulni a legjobb vezetőktől
  • Kezdj a Bolti eladó, a Készletgazdálkodó, vagy Műszakvezető feladataival és fejleszd vezetői képességeidet a legjobb vezetőink segítségével
  • Legyél az eladótérben, inspiráld kollégáinkat, hogy tudnak még nagyszerűbb kiszolgálást nyújtani vásárlóinkat
  • A program 2021. szeptemberében indul

Készülj fel a Boltvezető munkakörre a program során – ez ambiciózus terv, de az akaratoddal és motivációddal lehetséges.

Tetszeni fog a program, ha:

  • Szívesen dolgoznál kiskereskedelmi vállalatnál és képes vagy vásárlói szemmel nézni a dolgokat
  • Befejezted már a tanulmányaidat, vagy még mindig tanulsz, de készen állsz arra, hogy teljes munkaidőben dolgozz
  • Ambiciózus vagy és az, hogy rövid időn belül vezetővé válj, kihívást jelent számodra
  • Tele vagy energiával és az irodai munka nem neked való
  • Képes vagy munkát vállalni szülővárosodon kívül, mobil vagy legalább megyén belül és nyitott az üzleti utazásra (A munkavégzés helyszíne Budapest és környéke)

Csábító juttatások és új barátok.

Remek csapat vagyunk és nem szeretjük a formalitásokat

Számít a rugalmasság – Hisszük, hogy a munka és magánélet egyensúly lehetséges.

Teljes juttatási csomag és kedvezmények; A 10% kedvezmény minden Tescós vásárlás után nálunk alap.

A kezdetektől határozatlan idejű szerződés.

Hogy zajlik a toborzási folyamat?

Online jelentkezés

Érdekel a program? Remek, mesélj magadról és küld el önéletrajzodat.

Telefonos interjú

A telefonos interjú során megvizsgáljuk Tesco iránti motivációdat és karrierterveidet. Ez egyben kiváló lehetőség arra, hogy jobban megismerj minket és feltedd kérdéseidet.

Interjú

Szeretnénk jobban megismerni, szóval beszéljünk! Ne hagyd ki a lehetőséget, hogy bármit kérdezz rólunk.

Értékelő központ

Itt a lehetőség, hogy megmutasd képességeidet és elkötelezettségedet a program iránt. Néhány egyéni és csoportos feladat során lehetőséged nyílik bemutatkozni és találkozni vezetőinkkel.

Mit mondanak
a
frissdiplomásaink?

Samual Loziak.

Jelenlegi munkakör: Áruházvezető

2014-ben kezdtem el a Tescónál dolgozni a gyakornoki program keretein belül. A gyakornoki program lehetőséget adott arra, hogy betekintést nyerjek a Tesco működésének minden területébe. Ezután Frissáru Vezetőként dolgoztam több áruházban is.